نمایش 1–18 از 68 نتیجهمرتبسازی بر اساس جدیدترین
در دنیای دیجیتال امروز، سرور HP به عنوان قلب تپندهی هر کسبوکاری محسوب میشود. این سرورها با قدرت و کارایی خود، بستری امن و قابلاعتماد برای ذخیرهسازی اطلاعات، اجرای برنامهها و ارائه خدمات به مشتریان فراهم میکنند. با تنوع گستردهای که در انواع و مدلهای سرور HP وجود دارد، انتخاب سرور مناسب میتواند چالشبرانگیز باشد.
در این راهنمای جامع، ما به شما در انتخاب، خرید و بهینهسازی سرور HP برای نیازهای کسبوکارتان کمک خواهیم کرد. با اطلاعات کامل و بهروز در مورد انواع سرور HP، ویژگیهای کلیدی، نکات خرید، مقایسه مدلها و نظرات کاربران، میتوانید بهترین انتخاب را برای ارتقای سطح عملکرد و امنیت کسبوکارتان داشته باشید.
فهرست مطالب:
معرفی سرور HP: آشنایی با انواع، کاربردها و مزایای سرورهای HP
انواع سرور HP
راهنمای خرید سرور HP: نکات مهم برای انتخاب سرور مناسب
قیمت سرور HP: بررسی عوامل موثر بر قیمت و یافتن بهترین Angebote
آشنایی با انواع، کاربردها و مزایای سرورهای HP
در دنیای دیجیتال امروزی، سرورها نقش حیاتی در ذخیرهسازی اطلاعات، ارائه خدمات و اجرای برنامهها ایفا میکنند. در میان برندهای مختلف، سرورهای HP به دلیل عملکرد بالا، قابلیت اطمینان و تنوع مدلها، محبوبیت زیادی در بین کسبوکارها و سازمانها دارند.
در این راهنمای جامع، به معرفی انواع سرورهای HP، کاربردها و مزایای آنها میپردازیم تا به شما در انتخاب سرور مناسب برای نیازهایتان کمک کنیم.
انواع سرورهای HP:
HP طیف گستردهای از سرورها را برای نیازهای مختلف ارائه میدهد که به طور کلی به دستههای زیر تقسیم میشوند:
- سرورهای ProLiant:
این سرورها مناسب برای کسبوکارهای کوچک و متوسط هستند و طیف وسیعی از ویژگیها و قابلیتها را با قیمت مناسب ارائه میدهند.
سرورهای Synergy:
این سرورها برای مراکز داده بزرگ و حرفهای طراحی شدهاند و قابلیت مقیاسپذیری و انعطافپذیری بالایی دارند.
سرورهای Apollo:
این سرورها برای محاسبات با کارایی بالا (HPC) مناسب هستند و قدرت پردازش خارقالعادهای را برای برنامههای علمی و تحقیقاتی ارائه میدهند.
سرورهای Blade:
این سرورها برای صرفهجویی در فضای مراکز داده طراحی شدهاند و چگالی بالایی را ارائه میدهند.
سرورهای Tower:
این سرورها برای استفاده در دفاتر کوچک یا محیطهای خانگی مناسب هستند و نصب و راهاندازی
کاربردهای سرورهای HP
سرورهای HP در زمینههای مختلف کاربرد دارند، از جمله:
- ذخیرهسازی اطلاعات:
سرورها برای ذخیرهسازی حجم عظیمی از دادهها مانند فایلهای اسناد، تصاویر، ویدئوها و پایگاههای داده استفاده میشوند.
- ارائه خدمات:
سرورها برای ارائه خدمات مختلف مانند وبسایتها، ایمیل، اشتراکگذاری فایل و برنامههای کاربردی استفاده میشوند.
- اجرای برنامهها:
سرورها برای اجرای برنامههای مختلف مانند نرمافزارهای سازمانی، برنامههای کاربردی وب و برنامههای علمی استفاده میشوند.
محاسبات با کارایی بالا: سرورهای HPC برای انجام محاسبات پیچیده علمی و تحقیقاتی استفاده میشوند.
مزایای سرورهای HP
سرورهای HP از مزایای متعددی برخوردارند، از جمله:
- عملکرد بالا:
سرورهای HP سرعت و قدرت پردازش بالایی را برای اجرای برنامههای مختلف ارائه میدهند.
- قابلیت اطمینان:
سرورهای HP ثبات و پایداری بالایی دارند و میزان خرابی آنها بسیار کم است.
- امنیت:
سرورهای HP از ویژگیهای امنیتی پیشرفتهای برخوردارند که از اطلاعات شما در برابر تهدیدات سایبری محافظت میکنند.
- قابلیت مقیاسپذیری:
سرورهای HP قابلیت ارتقا و گسترش دارند و میتوان آنها را با نیازهای رو به رشد شما سازگار کرد.
- تنوع مدل:
HP طیف گستردهای از سرورها را برای نیازهای مختلف ارائه میدهد،
راهنمای خرید سرور HP: نکات مهم برای انتخاب سرور مناسب
انتخاب سرور HP مناسب برای کسب و کار شما می تواند یک تصمیم حیاتی باشد. با تنوع گسترده ای از مدل ها و پیکربندی های موجود، یافتن سروری که به طور کامل نیازهای شما را برآورده کند دشوار است.
در این راهنمای جامع، به شما در انتخاب سرور HP مناسب برای نیازهایتان کمک خواهیم کرد. ما نکات مهمی را که باید هنگام خرید سرور HP در نظر بگیرید، بررسی میکنیم و به شما کمک میکنیم تا بهترین انتخاب را برای بودجه و نیازهای خود داشته باشید.
نکات مهم برای انتخاب سرور HP:
نیازهای خود را مشخص کنید: اولین قدم برای انتخاب سرور HP مناسب، شناسایی نیازهای شما است. شما باید در نظر بگیرید که سرور برای چه کاری استفاده می شود، چه تعداد کاربر از آن استفاده می کنند و چه مقدار فضای ذخیره سازی نیاز دارید.
بودجه خود را تعیین کنید: سرورهای HP در طیف وسیعی از قیمت ها ارائه می شوند. قبل از شروع به خرید، بودجه خود را تعیین کنید تا گزینه های خود را محدود کنید.
نوع سرور را انتخاب کنید: HP طیف گسترده ای از سرورها را برای نیازهای مختلف ارائه می دهد. شما باید بین سرورهای ProLiant، Synergy، Apollo، Blade و Tower یکی را انتخاب کنید.
مشخصات سرور را بررسی کنید: هنگام انتخاب سرور، مشخصات آن را به دقت بررسی کنید. این شامل نوع پردازنده، مقدار حافظه، فضای ذخیره سازی و شبکه می شود.
نظرات کاربران را بخوانید: قبل از خرید سرور، نظرات کاربران را بخوانید. این به شما کمک می کند تا در مورد عملکرد و قابلیت اطمینان سرور اطلاعات کسب کنید.
عوامل موثر بر قیمت سرور HP
نوع سرور:
سرورهای ProLiant به طور کلی ارزان تر از سرورهای Synergy، Apollo و Blade هستند.
مشخصات سرور:
سرورهایی با مشخصات بالاتر مانند پردازنده های قدرتمندتر، حافظه بیشتر و فضای ذخیره سازی بیشتر، قیمت بالاتری دارند.
برند:
سرورهای HP معمولاً گرانتر از سرورهای سایر برندها هستند.
فیلر قیمت
سرور HP Proliant ML150 G9
موجود در انبار
60,000,000 تومان| تعداد هسته در پردازنده | منوط به انتخاب پردازنده از 6 تا 16 هسته فیزیکی |
|---|---|
| نسل پردازنده | Intel E5-2600v4 processor family |
| تعداد پردازنده | پشتیبانی از دو سوکت پردازنده |
| پیکربندی کمپانی | پیکربندی 4LFF ارتقاء تا 8LFF |
سرور HP Proliant DL380 G9 12LFF
موجود در انبار
36,000,000 تومان| کارت گرافیک | Choice of up to 2 double wide GPGPU's, or 3 single wide GPGPU's |
|---|---|
| نوع حافظه RAM | DDR4 SmartMemory 2133MHz, 2400MHz |
| نوع منبع تغذیه | HPE Flexible Slot Redundant Power Supply modules 500W / 800W / 1400W, depending on model, or |
| تعداد هسته در هر پردازنده | 22or 20 or 18 or 16 or 14 or 12 or 10 or 8 or 6 or 4 |
سرور HPE Proliant DL380 G9
موجود در انبار
33,000,000 تومان| نوع حافظه RAM | DDR4 SmartMemory 2133MHz, 2400MHz |
|---|---|
| سرعت پردازنده | بسته به مدل پردازنده تا حداکثر 3.5GHz گیگاهرتز پشتیبانی می شود |
| نوع شاسی | دارای 24 درایو SFF محفظه نصب universal Media Bay) DVD) اختیاری |
| فرم فاکتور | 2 یونیت رکمونت |
سرور HP ProLiant ML310e G8
موجود در انبار
32,000,000 تومان| فرکانس حافظه RAM | DDR3 Smart Memory 1600MHz |
|---|---|
| سرعت پردازنده | بسته به مدل پردازنده سرعت فرکانس تا 3.6GHz گیگاهرتز |
| نسل پردازنده | پردازنده های سری Intel Xeon E-1200 |
| پیکربندی کمپانی | شاسی 8SFF در ابعاد 5.25 اینچ دارای محفظه DVD پلتفورم hot plug و non hot plug |
سرور HP ML350P G8
موجود در انبار
34,000,000 تومان| فرم فاکتور | تاور-ایستاده 5 یونیت |
|---|---|
| کش پردازنده | 30MB (1 x 30MB) Level 3 (For twelve-core processors) |
| نسل پردازنده | پشتیبانی از پردازنده های ورژن 1 و 2 E5-2600 |
| پیکربندی کمپانی | پیکربندی 24SFF |
سرور HP DL360P G8
موجود در انبار
35,000,000 تومان| نوع شاسی | پلتفورم 8SFF |
|---|---|
| فرم فاکتور | 1U تک یونیت |
| پردازنده | Intel Xeon E5-2600 |
| خانواده پردازنده | پشتیبانی از پردازنده های Intel Xeon E5-2600 ورژن 1 و 2 |
| تعداد پردازنده | قابلیت نصب 2 پردازنده |
سرور HP DL360P G8
موجود در انبار
37,000,000 تومان| تعداد پردازنده | قابلیت نصب 2 پردازنده |
|---|---|
| خانواده پردازنده | پشتیبانی از پردازنده های Intel Xeon E5-2600 ورژن 1 و 2 |
| پردازنده | Intel Xeon E5-2600 |
| فرم فاکتور | 1U تک یونیت |
سرور HP DL360P G8
موجود در انبار
7,500,000 تومان| نام محصول | HPE ProLiant DL180 Gen9 Server |
|---|---|
| نوع سرور | سرور رکمونت ۲U |
| نسل | Gen9 |
| پردازنده پشتیبانی شده | تا 2x Intel Xeon E5-2600 v3 / v4 |
| حداکثر حافظه | تا 512GB RDIMM یا 1TB LRDIMM |
| نوع حافظه | DDR4 SmartMemory |
| تعداد اسلات حافظه | 16 DIMM |
| پیکربندی ذخیرهسازی | 4LFF / 8LFF / 12LFF / 8SFF / 16SFF |
| RAID Controller | HPE Dynamic Smart Array B140i / P440 / P840 |
| شبکه (Network) | 2x 1GbE + گزینه FlexibleLOM |
| پشتیبانی PCIe | تا 6 اسلات PCIe 3.0 |
| منبع تغذیه (PSU) | 550W, 900W Redundant |
سرور HP Proliant DL360 G10
موجود در انبار
65,000,000 تومان| نام محصول | HPE ProLiant DL180 Gen9 Server |
|---|---|
| نوع سرور | سرور رکمونت ۲U |
| نسل | Gen9 |
| پردازنده پشتیبانی شده | تا 2x Intel Xeon E5-2600 v3 / v4 |
| حداکثر حافظه | تا 512GB RDIMM یا 1TB LRDIMM |
| نوع حافظه | DDR4 SmartMemory |
| تعداد اسلات حافظه | 16 DIMM |
| پیکربندی ذخیرهسازی | 4LFF / 8LFF / 12LFF / 8SFF / 16SFF |
| RAID Controller | HPE Dynamic Smart Array B140i / P440 / P840 |
| شبکه (Network) | 2x 1GbE + گزینه FlexibleLOM |
| پشتیبانی PCIe | تا 6 اسلات PCIe 3.0 |
| منبع تغذیه (PSU) | 550W, 900W Redundant |
سرور HPE ProLiant DL180 Generation9
موجود در انبار
167,000,000 تومان| نام محصول | HPE ProLiant DL180 Gen9 Server |
|---|---|
| نوع سرور | سرور رکمونت ۲U |
| نسل | Gen9 |
| پردازنده پشتیبانی شده | تا 2x Intel Xeon E5-2600 v3 / v4 |
| حداکثر حافظه | تا 512GB RDIMM یا 1TB LRDIMM |
| نوع حافظه | DDR4 SmartMemory |
| تعداد اسلات حافظه | 16 DIMM |
| پیکربندی ذخیرهسازی | 4LFF / 8LFF / 12LFF / 8SFF / 16SFF |
| RAID Controller | HPE Dynamic Smart Array B140i / P440 / P840 |
| شبکه (Network) | 2x 1GbE + گزینه FlexibleLOM |
| پشتیبانی PCIe | تا 6 اسلات PCIe 3.0 |
| منبع تغذیه (PSU) | 550W, 900W Redundant |
سرور HPE Proliant DL360 Gen11
موجود در انبار
299,000,000 تومان| تعداد پردازنده | قابلیت نصب 2 پردازنده |
|---|---|
| کش پردازنده | 22.5MB تا 112.5MB |
| چیپست مدیریت سیستم | HPE iLO 6 ASIC |
| نوع حافظه رم | HPE DDR5 SmartMemory |
HPE Blade Server C3000 Enclosure
موجود در انبار
72,500,000 تومان| وزن دستگاه | حدود 31.3 کیلوگرم (با منابع تغذیه و فنها) |
|---|---|
| ورودی برق (AC/DC) | PSU پلاتینیوم ۱۶۰۰ وات: 200 تا 240 ولت AC |
| برند | HPE |
| خروجی توان منبع تغذیه | خروجی PSU 2200W تیتانیوم: ۱۸۰۰ تا ۲۲۰۰ وات (بسته به ولتاژ ورودی AC) خروجی PSU 1600W: ۱۶۰۰ وات خروجی PSU 800W: ۸۰۰ وات خروجی PSU 500W: ۵۰۰ وات |
| رتبهبندی گرمایی (BTU/hr) | حداکثر BTU/hr بسته به نوع PSU: ۱۸۴۰ تا ۷۹۶۲ BTU/hr |
| دمای کاری | دمای استاندارد عملیاتی: ۱۰ تا ۳۵ درجه سانتیگراد دمای عملیاتی گسترده: ۵ تا ۴۵ درجه سانتیگراد دمای غیر عملیاتی: ۳۰- تا ۶۰ درجه سانتیگراد |
| رطوبت محیطی | عملیاتی: ۸ تا ۹۰ درصد (بدون میعان) غیر عملیاتی: ۵ تا ۹۵ درصد (بدون میعان) |
| ابعاد شاسی LFF | ۸.۷۳ × ۴۴.۵۴ × ۷۳.۰۲ |
| نوع و پیکربندی درایو | پشتیبانی از ۲۴ درایو SFF دارای ۲ درایو SFF عقب نسخه LFF: پشتیبانی از ۱۲ درایو LFF |
| حداکثر ارتفاع قابل پشتیبانی | عملیاتی: تا ۳۰۵۰ متر غیر عملیاتی: تا ۹۱۴۴ متر |
| نویز صوتی (صدای تولیدی) | حالت Idle: ۳۱ تا ۳۷ دسیبل حالت عملیاتی: ۳۱ تا ۳۷ دسیبل |
| کنترلرهای ذخیرهسازی سازگار | HPE Smart Array سری Gen10 شامل: E208i-a / E208i-p / E208e-p P408i-a / P408i-p / P408e-p P816i-a |
| استانداردها و انطباق | رعایت استانداردهای ISO 7779 / ISO 9296 پشتیبانی از WEEE و برنامههای بازیافت HPE اطلاعات انطباق: HPE Safety & Compliance |
سرور HPE ProLiant BL660c Gen9
موجود در انبار
189,000,000 تومان| وزن دستگاه | وزن حداقل SFF: ۱۴.۹ کیلوگرم وزن حداکثر SFF: ۱۹.۵ کیلوگرم وزن حداقل LFF: ۱۷.۱ کیلوگرم وزن حداکثر LFF: ۲۴.۵ کیلوگرم |
|---|---|
| ورودی برق (AC/DC) | PSU تیتانیوم ۱۸۰۰-۲۲۰۰ وات: ۲۰۰ تا ۲۴۰ ولت AC PSU پلاتینیوم ۱۶۰۰ وات: ۲۰۰ تا ۲۴۰ ولت AC PSU ۸۰۰ وات تیتانیوم: ۲۰۰ تا ۲۴۰ ولت AC PSU ۸۰۰ وات پلاتینیوم: ۱۰۰ تا ۲۴۰ ولت AC PSU ۸۰۰ وات یونیورسال: ۲۰۰ تا ۲۷۷ ولت AC PSU ۸۰۰ وات -48V DC: ۴۰- تا ۷۲- ولت DC PSU ۵۰۰ وات پلاتینیوم: ۱۰۰ تا ۲۴۰ ولت AC |
| برند | سرور hp |
| خروجی توان منبع تغذیه | خروجی PSU 2200W تیتانیوم: ۱۸۰۰ تا ۲۲۰۰ وات (بسته به ولتاژ ورودی AC) خروجی PSU 1600W: ۱۶۰۰ وات خروجی PSU 800W: ۸۰۰ وات خروجی PSU 500W: ۵۰۰ وات |
| رتبهبندی گرمایی (BTU/hr) | حداکثر BTU/hr بسته به نوع PSU: ۱۸۴۰ تا ۷۹۶۲ BTU/hr |
| دمای کاری | دمای استاندارد عملیاتی: ۱۰ تا ۳۵ درجه سانتیگراد دمای عملیاتی گسترده: ۵ تا ۴۵ درجه سانتیگراد دمای غیر عملیاتی: ۳۰- تا ۶۰ درجه سانتیگراد |
| رطوبت محیطی | عملیاتی: ۸ تا ۹۰ درصد (بدون میعان) غیر عملیاتی: ۵ تا ۹۵ درصد (بدون میعان) |
| ابعاد شاسی LFF | ۸.۷۳ × ۴۴.۵۴ × ۷۳.۰۲ |
| نوع و پیکربندی درایو | پشتیبانی از ۲۴ درایو SFF دارای ۲ درایو SFF عقب نسخه LFF: پشتیبانی از ۱۲ درایو LFF |
| حداکثر ارتفاع قابل پشتیبانی | عملیاتی: تا ۳۰۵۰ متر غیر عملیاتی: تا ۹۱۴۴ متر |
| نویز صوتی (صدای تولیدی) | حالت Idle: ۳۱ تا ۳۷ دسیبل حالت عملیاتی: ۳۱ تا ۳۷ دسیبل |
| کنترلرهای ذخیرهسازی سازگار | HPE Smart Array سری Gen10 شامل: E208i-a / E208i-p / E208e-p P408i-a / P408i-p / P408e-p P816i-a |
| استانداردها و انطباق | رعایت استانداردهای ISO 7779 / ISO 9296 پشتیبانی از WEEE و برنامههای بازیافت HPE اطلاعات انطباق: HPE Safety & Compliance |
سرور HPE Proliant DL20 GEN10
موجود در انبار
174,900,000 تومان| وزن | 7.9 KG |
|---|---|
| برند | سرور hp |
| ابعاد | SFF Drives |
| جایگاه DVD | اختیاری |
سرور HP ProLiant DL380p G8
موجود در انبار
31,000,000 تومان| تعداد پردازنده | قابلیت نصب 2 پردازنده |
|---|---|
| چیپست مدیریت سیستم | HPE iLO 4 |
| وزن | حداقل 14.9kg کیلو گرم |
| برند | سرور hp |